Nuda za drzwi, gdy muzyka zabrzmi.

Tradycją się stały w wisznickim            oddziale rejonowym PZERiI jesienne spotkania seniorów przy muzyce. Dzięki życzliwości dyr. GOK takie spotkanie zorganizowane przez Zarząd Rejonowy odbyło się w sobotę 19 listopada 2016 w sali widowiskowej GOK.

Od godziny 17.00 do 24.00 można było usiąść przy „koszyczkowych” pysznościach w towarzystwie wcześniej umówionych osób, posłuchać muzyki, piosenek z lat naszej młodości i tych nowszych. Zwolennicy tańca mogli sprawdzić swoje umiejętności i formę na parkiecie. Była to także okazja do pogawędki z osobami, z którymi z różnych przyczyn widujemy się rzadziej.

Dla wielu osób zaskoczeniem była bardzo miła informacja. Oto Basia i Olek P., których drogi wiodły przez spotkania integracyjne seniorów, pobrali się w październiku tego roku. Były więc serdeczne życzenia dla nich, gorące brawa, spełniony toast za pomyślność we wspólnym życiu, weselne przyśpiewki i taniec – początkowo Basi i Olka – z późniejszym dołączeniem do nich wszystkich uczestników spotkania. Sto lat!

Spotkanie upłynęło, jak zawsze, w atmosferze życzliwości, radości i przyjaźni z tymi, którzy w takich spotkaniach uczestniczą od dawna i z tymi, którzy od niedawna na takie spotkania zaglądają coraz częściej.

HPK